PARTNEŘI PRO MÉDIA STARÉ STRÁNKY ENGLISH
PŘIHLÁSIT
Vstupenky
a předprodej
Nejjednodušší způsob jak získat vstupenky na festival Jazz Goes to Town je prostřednictvím prodejního a rezervačního portálu hkpoint.cz, zde si vstupenky zarezervujete a vyberete způsob doručení.

Vstupenky na koncerty do Filharmonie Hradec Králové, Studia Divadla Drak, Studia Beseda a Městské hudební síně je možné zakoupit jak on-line, tak osobně. Do Bio Central je možné vstupenku pouze rezervovat a následně zakoupit osobně v místní pokladně.

 

Platnost rezervací je 3 dny. Od soboty 10. října bude možné zakoupit vstupenky pouze on-line nebo osobně, tedy bez rezervací.


e-Vstupenka

e-Vstupenku si zakoupíte a vytisknete přímo z pohodlí domova. Potřebným vybavením je platební karta s možností nákupu přes internet, e-mailová adresa a tiskárna. Informace jak při koupi postupovat naleznete právě na portálu hkpoint.cz. Prostřednictvím on-line prodeje není možné vyřizovat slevy.

 

Cool Ticket

Novinka v doručování vstupenek. Vstupenka je doručena přímo na Váš chytrý telefon do aplikace Cool Ticket (Android nebo iPhone). Nemusíte ji tisknout, u vstupu ji jednoduše ukážete přímo na displeji vašeho telefonu. Platbu je možné uskutečnit pouze platební kartou on-line. Více informací o této službě naleznete www.cool-ticket.info.

 

Osobní nákup

Vstupenku je možné přes službu hkpoint.cz rezervovat a následně osobně zakoupit (hotově, platební kartou) v informačních centrech města Hradce Králové:

 
Eliščino nábřeží 626,  Hradec Králové, tel.: 495 453 270
Velké náměstí 165, Hradec Králové, tel.: 495 580 492
Hala hlavního nádraží ČD, Riegrovo nám. 914, Hradec Králové ,
tel.: 972 341 670

Aktuální informace o otevíracích dobách naleznete na www.ic-hk.cz.

 

Na místě v den konání koncertu

Pokladny v místě konání koncertu budou otevřeny 60 minut před jeho začátkem. Vstupenky na koncerty v Café NáPLAVKA bude možné zakoupit přímo na místě před koncertem.

 

Výhodné vstupné a slevy

Zvýhodněnou permanentní vstupenku na závěrečné dva večery v sále Filharmonie je možné zakoupit pouze na Informačním centru Gočárova třída. Případně Vám ji můžeme zaslat dobírkou na Vaši poštovní adresu. Svou rezervaci můžete zaslat na e-mail info@jgtt.cz.

Cena této vstupenky je 550 Kč, získáte tak úsporu ve výši 130 Kč oproti jednotlivému nákupu.


Vstupenky určené pro studenty a ZTP je možné získat se slevou (viz program). Nákup je možné uskutečnit pouze osobně na informačních centrech města Hradec Králové, a to po předložení platného průkazu. Zvýhodněné vstupné se vztahuje vždy k jedné 1 osobě a 1 vstupence na daný koncert, při vstupu na koncert si proto vezměte potřebné doklady.
Adam Svoboda
12:59, 08. října 2015
DALŠÍ NOVINKY